Menu

Tsenter kohtus eile ministeeriumi ja EASiga ning tegi ettepaneku koostööd laiendada

Rahandusminis- teeriumi ja EASi esindajad eile kompetentsikeskuse Tsenter pinnatrükimasina juures. Keskus tähistab järgmisel nädalal oma sünnipäeva. Foto: ERAKOGU

KAASAAITAJA • Kompetentsikeskus Tsenter plaanib laiendada riigiga koostööd ka väljaspool kompetentsikeskuse toetusprogrammi. Eilsel kohtumisel rahandusministeeriumi ja EASiga anti ülevaade keskuse esimese nelja aasta tegevusest ja räägiti 2016–2019 aasta projektiperioodi plaanidest.

„Tegime ülevaate oma senisest tööst ja tulemustest,” ütles keskuse juhataja Kalev Kaarna. „Samas küsisime vastu, kuidas saaks riik meie tegevusele rohkem kaasa aidata ka väljaspool kompetentsikeskuste toetusmeedet.” Tsenteri taotletav järgmise nelja aasta tegevustoetus on 700 000 eurot.

Koostöö laiendamine toetusmeetme kõrval

Kaarna sõnul saaks koos EASiga edasi arendada terviklikumat infovahetust ja luua ühtse kliendihaldussüsteemi. „Meie annaksime teada oma tegevusest ning tulemustest ettevõtete nõustamisel ja toetamisel,” lisas ta. „Nemad jagaksid aga infot puidu- ja mööbliettevõtete osalemisest arenguprogrammis.”

Kommentaarid  

+2 #1 spiro agnew 2016-05-19 23:19
krr
Isver ... mida nad uurivad ....Euroopa komisjon ju kirjutas selge sõnaga, et Eesti töötlev tööstus on üks imelik ämber kust mingit lisandväärtust ei tule. Isegi kevadel unest ärkav karu ilmselt teab , et kui lisandväärtust üle 50 000 euriku pole siis kuskile kaugemale ei purjeta ning palka maksta ei jõua.
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #2 stripiklubi 2016-05-20 08:28
Kompententsist on saamas omaette majandusharu,,, mileks jamada veel millegi tootmisega.
Tsiteeri | ebasobiv
0 #3 analyytik 2016-05-20 18:09
jah, tõesti omaette majandusharu.Ne ljaks aastaks taotletakse 700 tuhat euri tegevustoetust, see on 175 tuh/aastas. Kõrvutaks seda numbrit ühe keskmise Võrumaa puiduettevõtte aasta tegevuskuludega ?
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

DIGILEHED

15 PÄEVA ENIMLOETUD