Menu

Lahtiste uste päev tõi Võru politseimajja üle ootuste palju huvilisi

  • Kirjutas Kadi Annom

Võru politseimaja külastas eilsel lahtiste uste päeval suur hulk huvilisi. FOTOD: Aigar Nagel

Eile toimus Lõuna- Eesti politseimajades lahtiste uste päev. Politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja Kerly Virga sõnul toimub lahtiste uste päev kord aastas ning seda just aasta lõpus.

PILDIGALERII „Alustasime lahtiste uste päeva üritusega viis aastat tagasi ning oleme selle traditsiooniliselt igal aastal läbi viinud laste jõuluvaheaja perioodil, et kõik pisemad ja suuremad puhkepäevi mõnevõrra meeleolukamalt veeta saaksid,” põhjendab Virk. „Meie soov on tuua politseinike ja piirivalvurite töö kogukonnale võimalikult lähedale, sest enamasti ei puutu paljud politseinike ega piirivalvuritega iga päev kokku. Näevad ehk teinekord ainult silmanurgast sündmuskohale sõitvat patrullautot. Lahtiste uste päeval saab põhjalikuma ülevaate meie töövahenditest, sõidukipargist, töövõtetest, erivahenditest ja paljust muust,” lisab Virk.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Viimase hetke pakkumine

15 PÄEVA ENIMLOETUD