Menu

Maire Meldre-Kondiitri Kiirabi osutab tordikiirabi Egiptuses

  • Kirjutas Kadi Annom

 Maire Meldre ostis endale Egiptusest kohaliku riietuse ning viib torte Eesti lipu ja lauluga neile, kes soovivad oma kalleid üllatada. Maire Meldre torte ostavad pigem Egiptuses olevad eestlased, sest nemad oskavad hinnata armastusega valminud toodet heast toorainest ning ei põlga torte liiga kalliks. Fotod: ERAKOGU

Võrumaalt üheotsapiletiga sooja Egiptusesse kolinud Maire Meldre ei ole oma ettevõtmist hetkekski kahetsenud.

11. novembril ostis Meldre üheotsapileti soojale maale ja 26. reis Egiptusesse võis alata. Oma üürikorteri andis Meldre siin käest ja pani kõik oma panused Egiptusele. „Siin on suvi ja mina olen päikeseinimene. Armastan soolast merd, mis rahustab ja parandab ning kuuma päikest, mis annab jumet ja elu,” kirjeldab Meldre oma elu soojal maal. Kõigi Meldre küpsetiste fännide rahustuseks saab lubada, et päriselt Meldre siiski Egiptusesse ei jää ning esimesed koolitused on Eestis plaanis juba aprilli lõpus ja mai alguses. „Aprillis millalgi tulen tagasi. Piletit mul veel broneeritud ei ole,” jätab Meldre otsad lahtiseks.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

0 #1 Guest 2019-02-09 17:05
Lugesin kuskilt, et Eestisse komandeering. Kas oma kodu ei olegi nii vanalt. Paljudel põlisasukatel selleks ajaks pangalaenudki lõppenud, kes ennast väärtustavad.
Tsiteeri | ebasobiv
-6 #2 Muhv 2019-02-13 21:18
Kihvt kuju! Elab ja toimetab omatahtsi ja naudib seda. Paljud orjastatud varaihalejad pole oma hinges kaugelt nii elusad kui see tegelane.
Aga selleks vanuseks on neil teistel pangalaen makstud - eks...mis hinnaga ja milleks üldse!? Ja kas üldse on makstud - laen on ju ikka nii suur nagu isu ja see on reeglina suurem kui inimene ise, igas mõttes. Närune orjarahvas nii asjade kui mõtlemisvõime osas! Elagu!
Tsiteeri | ebasobiv
+6 #3 muhvile 2019-02-14 15:07
Muhvinid elavad vist õhust . Jube tige inimese kommentaar.
Oma kodu on väärtus, mitte varaihaleja. Üürikas ei ole sa mitte keegi. Loo autor tundus eksmehe varaihalust nautivat, aga jäi tühjade pihkudega. Liigne hihahaa on haiglane.Ei midagi mud kui kilod kasvavad, see ongi ahnus toidu järgi.
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD