Menu

Tamula järve sattus reostus

  • Kirjutas Sten Sang

Foto: AIGAR NAGEL

Reede ennelõunal jõudis toimetuseni info võimalikust reostusest Tamula järves. Kohalviibijad spekuleerisid võimaliku reostusallikana sügisel uksed avava toidupoe ehitusega kaasnevat tegevust.

Vihjet uurides selgus, et keskkonnainspektsiooni üleriigiline infoliin 1313 ei olnud Võru juhtumist teadet saanud. Küll aga oli Tamula reostusega kursis inspektsiooni Võrumaa büroo juht Ardi Lepp, kes kinnitas reostuse tuvastamist, kuid ei kinnitanud selle seotust ehitusjärgus oleva toidupoe ehitustegevusega.

Foto: AIGAR NAGEL

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+2 #1 muf 2019-07-02 09:51
Igal juhul olin sellel kanali ükskord kalal ja tagasi koju minnes nägin kuidas ehitajad sinna suunduvat väikest kanalit teeääres uurisid--Ilmsel gel süüdistada ei saa aga pole kahtlust ,et uus pood on sellega seotud .Kui ei eksi siis teekõrval asuvasse kanalisse suundub sealt nüüd plastiktoru
Tsiteeri | ebasobiv

Viimase hetke pakkumine

Error: No articles to display

15 PÄEVA ENIMLOETUD