Menu

Värskelt ametisse asunud koolidirektor hindab õpetajates kirglikkust

  • Kirjutas Heleri Lakur

Võru Kreutzwaldi kooli õpetajate päev lõppes õpetajatele meeleoluka aktusega, mille olid kokku pannud lõpuklassi õpilased. Pildil (keskel) on koolidirektor Taavi Karu koos paljude õpetajate, töötajate ja üheksandikega. Foto: AIGAR NAGEL

PABERLEHT> Sügisel koolidirektori ametisse astunud Taavi Karu (42) jaoks on käesolev õppeaasta justkui õpilase rollis olemine. Kõik koolisündmused on uudsed ja mõnes mõttes teadmatusega varjutatud, kuid sama palju põnevust ja üllatusi pakkuv.

Koolijuht, kes varem õpetajatega vaid koolipingis või lapsevanemana kokku puutunud, naudib koolis toimuvaid sündmusi ja püüab teha need nauditavaks ka kõigile teistele.

Koostööks tuleb aega leida

Võru Kreutzwaldi kooli direktori Taavi Karu jaoks vajab uus roll veel harjumist ja õpetajate päeva eel, mis leidis aset alles eile, tunneb ta ühtaegu nii pinget kui ka põnevust. „Õpilasena olen ma ju kõik need üritused korduvalt läbi elanud, aga nüüd on roll muutunud ja sellega tuleb harjuda,” tõdeb ta.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

Kommentaarid   

+14 #1 Milfer 2019-10-05 21:50
Kirglikkus aitas eelmisest juhis vabaneda ;) . Näis...
Tsiteeri | ebasobiv
+11 #2 kirg 2019-10-06 08:07
kirglikkus jahtub ju üsna kiiresti ja tuleb leppida tavalise argipäevaga.Nii on.
Tsiteeri | ebasobiv
+15 #3 Allakäigutrepist hooga ülesse 2019-10-06 10:21
Vōrus on selline tava, et kirg jääb lühikeseks kui sul pole pannkooke. Kreutzu gümnaasiumi likvideerimisel loobuti Katrin Martifeldist. Koolijuht kes edukalt ja tunnustatult juhib nüüd Antslas kooli.
Kaider Vardja oli ka vist liiga kirglik. Ka tunnustatud koolijuht aga ilma kireta kookide vastu. Pigem arvas , et haridus on oluline.
Uus mees peaks säilitama kire ka kookide vastu ja häketonidel ikka mōne preemia koogisōpradele andma.
Tsiteeri | ebasobiv
+5 #4 seni 2019-10-06 10:38
kuni õpetajast koolis teerulliga üle sõidetakse, on kirglikkust ilmselt ka tikutulega raske üles leida...
Tsiteeri | ebasobiv
0 #5 adolf aadu 2019-10-16 12:18
kuule vana teerull :lol: tead mis eelnevad öpsid on käikudena edasi saamiseks majanduses teinud siin samas :lol: kandis korraldanud narko tegusid vedusid sektante mängides majandus firmade üleviskamisi läbi holocausti :lol: tegus eks ole kui tahad elada siis tegele keerutamisega palk on söömiseks!!!!! :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
0 #6 adolf aadu 2019-10-16 12:20
ja teile klasside hävitajatest mengeletele kes niitudel inimesi hävitasid tuleb veel teerull kas vöi hiinas :lol: :-) :-*
Tsiteeri | ebasobiv
0 #7 adolf aadu 2019-10-16 12:43
te öpsikesed vöiks rääkida inimesele jagatud äride vara röövimisest :lol: haritud jobskid surnu tervitab :lol: öelge mulle haritud mida te üldse teeninud ise olete saavutanud peale riigi käest kerjamise :lol: gangsrite loomise hävitamise ja möne hiid patakatega meeste hävitamisega??? ?paneme palka veel juurde vöi ????oleks veel ajusid mida tösta.
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD