Menu

Viie lapse isale Margus Koorele meeldib suur seltskond

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

Margus ja Christiane Koore peres on kolm kooliealist last: Carol (11), Krismar (10), Marie (8), ning kaks pesamuna (foto paremal): Ranet (3) ja Amira (4 kuud). Foto: AIGAR NAGEL

Lastega hommikuti koos ärkamine, et siis õigeks ajaks tööle, lasteaeda ja kooli jõuda, pakub ilmselt igale lapsevanemale erinevaid elamusi. Aga ühistest hommikutest lastega ei loobuks ilmselt Margus Koor (40) kunagi, sest viie lapse isana naudib ta suurt seltskonda ja ühiseid tegemisi.

Isa olla ei ole raske

„Kuna mul on ka abikaasa, siis siin ei saa ju midagi rasket olla. Mulle meeldibki just see, et on suur ja mitmekülgne seltskond koos. Kogu aeg on huvitav ja igaüks tegeleb millegagi,” räägib mees, kes ise pärit kahelapselisest perest. Ainus, mille üle mees kurdab, on vaba aeg, sest seda kipub väheks jääma, et kas või kõigi laste tegemistele korraga kaasa elada.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD