Menu

FOTOD Võrus on suisa kaks kooli, mis pälvisid aasta väärtuskasvatuse kooli tiitli

  • Kirjutas Kadri Nagel

Kesklinna kooli kandideerimise projekti koostajad koos rändkarikaks saadud dolomiidist poti ja väikese kuusega, mille kool saab endale jätta. Maarja Põder (vasakult), Anu Koop, Õnne Kronberg, Kaare Lill, Minni Aia-Utsal. FOTO: Aigar Nagel

Esmaspäeval, 9. detsembril tunnustati Tartus toimunud konverentsil koole, kus tehakse väärtuskasvatusega eeskujulikku tööd.

Anti üle rändkarikad ja tiitlid „Väärtuskasvatuse kool 2019”, millest koguni kaks tulid Võrru. Võru Kesklinna kool sai karika hea juhtimiskultuuri, vaimse ja füüsilise tervise väärtustamise ning väärtuspõhise koolikeskkonna loomise eest ning Võru gümnaasium tunnustuse hea koolikultuuri ning avatud, koostöise ja sõbraliku koolikeskkonna loomise eest.

Tartu ülikooli eetikakeskus on toetanud ja tunnustanud koolide ja lasteaedade väärtusalast tegevust alates 2009. aastast.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD