Menu

Sihtasutus annetas mahakantud arvutitehnikat ka Võrumaa õppeasutustele

  • Kirjutas Heleri Lakur

Puiga lasteaia kasutusse jõuab lähiajal kuus Lenovo sülearvutit koos laadijate, hiirte, klaviatuuride ja arvutikottidega. Lasteaia Talvejõmmude rühma lapsed (vasakult) Linda-Helene, Helena, Steelia, Laura Miia, Madli, Karl, Alexander, Mia Loreen, Karl Mihkel, Keiti, Karl Aksel, Ron, Dravis, Iris, Greete, Joanna ja Karola saavad edaspidi koos õpetajate Kairi (pildil vasakul) ja Meilaga kasutada sülearvuteid ka oma õppetöös. Foto: AIGAR NAGEL

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) annetas tänavu mahakantavaid arvuteid, monitore ja muud arvutitehnikat heategevuslikul eesmärgil 23 lasteasutusele üle Eesti.

Puiga lasteaed Siilike, Krabi kool ja Võru Kreutzwaldi kool Võrumaalt said kokku üle 30 sülearvutikomplekti, mida kasutatakse edaspidi õppetööks ja huvitegevuse võimaluste avardamiseks.

Võrumaale 31 komplekti

Puiga lasteaia Siilike Talvejõmmude rühma õpetaja Kairi Smiti sõnul jõudis info nendeni tänu ühe lapsevanema Mari Osvini ettepanekule.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD