Menu

Mai Kurrikoff: laste pärast pole pidanud millestki loobuma

  • Kirjutas Heleri Lakur

Toivo ja Mai Kurrikoff on koos üles kasvatanud viis poega ja vaatavad möödunud raskustele tagasi rõõmu ja muigega. Foto: AIGAR NAGEL

Õbluke, sorava jutu ja säravate silmadega Miku talu perenaine ja õpetajanna Mai Kurrikoff on Võrumaal koos abikaasa Toivoga oma viis last üles kasvatanud. Aastaid hiljem saab aasta ema tunnustuse pälvinud naine rahulolu tunda ja mõnele raskele hetkele muiateski tagasi vaadata.

Põlvamaa juurtega

Mai Kurrikoff pole Võrumaal sündinud ja kasvanud, ta on hoopis pärit Põlvamaalt Rasinast. Tema viis last aga on kõik üles kasvanud Võrumaal. Algul kolmetoalises korteris Sõmerpalus, mis kaasnes tööga Võrumaal, hiljem vanas ja kolletanud majas, kus tingimused olid küll kehvemad, aga ära elati. Aastaid hiljem ehitati samale talukohale vana lauda asemele oma kätega uhkem ja uuem maja. Selles majas on üles sirgunud Mai ja Toivo kõik viis poega.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD