Menu

Lõuna-Eesti haigla töötajatele kingiti pirukaid, puuvilju ja energiajooki

  • Kirjutas Kadi Annom

Möödunud aasta eelviimasel päeval andsid Heimar Kuuskler (vasakult), Tõnis Vahesaar ja Kaspar Karm Lõuna-Eesti haiglale üle pirukad, puuviljad, energiajoogid ning tänukirja. Kingitust oli vastu võtmas Lõuna-Eesti haigla kommunikatsioonijuht Ave Abel. Foto: AIGAR NAGEL

Möödunud aasta lõpus andis Round Table klubi Lõuna-Eesti haigla töötajatele üle kingituse ning tänukirja.

Round Table on rahvusvaheline liikumine, mis ühendab noori mehi vanuses 18-40 eluaastat ja mille ajalugu sai alguse 1927. aastal Inglismaal. Praeguseks tegutseb klubi juba 57 riigis, milles kokku 2275 klubi üle 30 000 liikmega. Eestis on kokku 141 tegevliiget ning 13 tegutsevat klubi, mis asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Paides, Kuressaares, Haapsalus ja Kärdlas.

Round Table on ühiskondliku tegevuse väljund noortele meestele, kes soovivad oma töövälist aega kvaliteetselt sisustada. Selleks pakub liikumine piiramatult võimalusi.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD