Menu

Võru bändid loodavad rahvast tantsutada suvesooja saabudes

  • Kirjutas Sten Sang

Ansambli Projekt solist Andres Visnapuu (vasakult teine) vaatab lootusrikkalt uude aastasse koos bändikaaslaste soolomees Andres Joametsa, trummar Priit Kaldi ja bassimees Andrus Loosiga. Foto: AIGAR NAGEL

Võru tantsumuusikaansambli Projekt solist ja laulukirjutaja Andres Visnapuu tõdeb, et möödunud aasta detsembris ei olnud muusikakollektiivil ühtegi esinemist. Ta lisab, et esialgu olid esinemised küll kirjas, kuid „kõik tõmbasid juhtmed seinast välja” ja alles ei jäänud neist broneeringutest ühtegi. Sama nendib kohalik tantsumuusikat viljelev kollektiiv Hea Story.

Erakordselt hõre esinemisgraafik

Andres Visnapuu sõnul on koroonapandeemia esinemisi väga palju mõjutanud, sest näiteks 2019. aasta jõulukuul said nad rahva meelt lahutada viiel korral. Bändi kõneisik toonitab, et koos on tegutsetud 40 aastat ja nii vähe ülesastumisi pole neil kunagi olnud.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

Kommentaarid  

+3 #1 tavakodanik 2021-01-13 11:21
Hea ikka oleks, kui see viirus otsa saaks. Saaksid kõik normaalselt elada. Peod oleksid ikka vajalikud, saaks inimesed rõõmu tunda kogu selle surutise juures, mis siiani on olnud. Kõikidele muusikutele sooviks ikka kannatust, ärge pille nurka visake. Eestlane on ikka laulu- ja tantsurahvas olnud. Siis läheb Teie teeneid ikka vaja. Hoidke ikka rõõmsat meelt endas ja teistes. Olgem optimistlikud!
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

DIGILEHED

15 PÄEVA ENIMLOETUD