Menu

Võrumaa kutsehariduskeskus püüdleb suurema rahvusvahelise tuntuse poole

  • Kirjutas Heleri Lakur

Võrumaa kutsehariduskeskuse 20. sünnipäeva tseremooniast võtsid osa ka kutsehariduskeskuse toitlustus-teeninduse 3. kursuse õpilased Edith Kivi, Marjaana Kiudmaa ja Viktorija Zujeva, kes said tänu pidulikule sündmusele teha ürituskorralduse aine raames oma praktilise tööülesande. Kooli maskotivormi kannab pidulikul päeval sama kursuse õpilane Kristian Torm. Foto: AIGAR NAGEL

PABERLEHT > Eile pärastlõunal tähistas Võrumaa suurim õppeasutus koos koolirahva ja külalistega 20. sünnipäeva. Kahe kümnendi jooksul on Väimelas tegutsenud haridusasutusest saanud nüüdisaegse tehnoloogia ja mitmekülgsete õppimisvõimalustega hariduskeskus ning olulisimaks hindab koolijuht inimeste panust.

Veelgi suurem tuntus

„Meil läheb hästi,” sõnab kutsehariduskeskuse direktor Tanel Linnus, kelle sõnul soovitakse ka edaspidi olla atraktiivseks, kaasavaks, paindlikku õpet võimaldavaks ning arengut toetavaks parimaks hariduskeskuseks Eestis. „20 aastaga on Võrumaale loodud suurepärased õppimisvõimalused ning täna püüdleme rahvusvahelise tuntuse ja tunnustatuse poole,” märgib ta. PILDIGALERII

 Tanel Linnus FOTO: Aigar Nagel

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

0 #1 Linnus! 2019-09-14 21:54
Kühvelda oma taskud veel viimast täis ja mine minema. Saab hakata realiseeruma see, millest ainult rääkida oskad. Su töö...on tehtud. Aitäh!
Tsiteeri | ebasobiv
0 #2 üllatus 2019-09-17 10:18
huvitav, et see keskus ei näi kajastavat oma kodulehel tekkimise ajaloolist järjepidevust. Keskusega tutvumisel jääb mulje, et tegemist on täiest uue kooliga kuigi see nõnda ei ole. Ajaloost vaikimine või selle eitamine ei pidavat aga tagama jätkusuutlikust jne.
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD