Menu
Sõnum
  • Failed loading XML... Premature end of data in tag description line 1 Premature end of data in tag item line 1 Premature end of data in tag channel line 1 Premature end of data in tag rss line 1

Nalja peab saama! Läti plaanib samuti alkoholiaktsiisi langetada

  • Kirjutas BNS

FOTO: Aigar Nagel

Tulenevalt Eesti valitsuse otsusest alkoholiaktsiisi langetada plaanib sama teha ka Läti valitsus.

Läti läheb kaasa Eesti otsusega langetada alkoholiaktsiisi ning on järgmiseks nädalaks kokku kutsunud vastava töörühma kohtumise, ütles Läti rahandusminister Jānis Reirs BNS-ile.

"On oluline säilitada konkurentsivõime regionaaltasandil, mistõttu ma ei näe suuri probleeme alkoholiaktsiisi langetamisel," ütles Reirs, lisades, et täpset langetuse protsenti pole veel teada. 

Ta lisas ka, et aktsiisilangetus võib sündida juba käesoleval aastal, kuid see oleneb, kui kiiresti valitsus ja koalitsioonipartnerid kokkuleppele jõuavad. 

Eesti valitsus otsustas esmaspäeval  lõunasuunalise piirikaubanduse ohjeldamiseks langetada lahja ja kange alkoholi aktsiisimäära 25 protsenti. Valitsus otsustas ka tubakaaktsiisi laugema tõusu – varem kavandatud 10-protsendise tõusu asemel 2020. aastal tõuseb aktsiis viis protsenti aastas järgmised neli aastat.

Kommentaarid   

+4 #1 Pedras 2019-05-28 16:56
juunist pidi pudel õlut Lätis olema 65 senti pudel va valget odavam variant 4.60 Eesti sõbrad tulge ostma saate jaaniks odava napsu.
Tsiteeri | ebasobiv
+4 #2 Matso 2019-05-28 19:41
Tublid lätlased kui plaanivad! Parem oleks nüüd majanduslangus teha kui hiljem! Ärikad on liiga ahneks niigi läinud ja seda ka pangandus! Liht rahva võib niigi vaikselt ennast ajalukku kirjutada sest neist on juba ammu rikkurite tankidega laiaks sõidetud!
Tsiteeri | ebasobiv
-5 #3 Mats Rummust 2019-05-30 07:35
Proosit Helme, joome end pildituks.
Tsiteeri | ebasobiv

Seotud lood

LOE VEEL

LOE VEEL

Viimase hetke pakkumine

Error: No articles to display

15 PÄEVA ENIMLOETUD