Menu

Aastavahetus tõi kiirabile üle tuhande väljakutse

  • Kirjutas BNS

Aastavahetus tõi kiirabile üle tuhande väljakutse ning Tallinnas tuli käiku panna ka lisabrigaad. 

Tallinna Kiirabi peaarsti Raul Adlase sõnul said kiirabiüksused üle Eesti vana-aasta õhtul 1051 väljakutset, millest Tallinnas oli 316. Mullu oli Tallinnas vana-aasta õhtul 377 väljakutset.

"Üldtraumade tõttu vajasid Tallinnas vana aastat ära saatnud inimesed kiirabi abi 55 korral, sealhulgas 17 juhul oli trauma põhjustatud vägivallast," rääkis Adlas BNS-ile. 

Aastavahetustele tavapäraselt ei puudunud ka seekord alkoholiga liialdanud inimesed, kes vajasid Tallinnas kiirabi abi 60 korral. "Samas mullu oli sellised väljakutseid 89, seega oli olukord nüüd veidi parem," lisas Adlas. 

Seekord tegi pahandust ka pürotehnika väärkasutamine, mille tõttu said Tallinnas kannatada ja vajasid kiirabi abi neli inimest. 

Pärast keskööd oli Tallinnas vaja käiku panna ka lisabrigaad, mis aastavahetuste ajal alati reageerimisvalmis on. 

Kommentaarid   

0 #1 Guest 2019-01-02 13:45
taname voru kiirabi arsti kes kais 30 det varahommikul kella 5 paiku pisikese pisi juures kasutas paratsetam kuunald soovitas last jahutada ja utles ma ei viitsi enam palavikudega tegeleda laps oli alla aasta korges palavikus kasselline arst ei peaks mottlema tookoha vahetusele taname vabandan tapiga tahed puuduvad
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

Viimase hetke pakkumine

15 PÄEVA ENIMLOETUD