Menu

Lõuna-Eesti arengut ei toetata, vaid aina pidurdatakse

  • Kirjutas Urmas Ott Vabaerakond

Urmas Ott  Vabaerakond

Kõik ütlevad, sealhulgas valitsuspoliitikud, et Eestis peaks olema elu ka Tallinnast kaugel maapiirkondades, aga tegelikkuses tehakse kõike vastupidi. Isegi nendes asjades, mille jaoks poleks vaja palju raha, aga mis aitaks Lõuna-Eesti arengule kaasa.

See pole uudis, et Kagu-Eestis suletakse järjest koole, postkontoreid ja külapoode.

Perearstid ei taha praegustel tingimustel maale minna, vaid eelistavad suuremaid linnu. Vanuritel on arstini jõuda aina keerulisem. Peresid mõjutab ka sünnitusosakondade sulgemine, nagu Valgas tehti ja tehakse Põlvas. Öeldi, et sünnitajaid oli vähe, aga tegelik põhjus oli raha!

Hambaravist ei räägigi, sest see teenus käib paljudele üle jõu, kuid mille puudumine annab inimeste tervisele kokkuvõttes suure hoobi – saavad ju paljud tervisehädad alguse ravimata hammastest.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

0 #11 Oeh! 2019-01-27 22:32
Kas Vabaerakond on ka "ellu" ärganud ?
Tsiteeri | ebasobiv
0 #12 aili 2019-01-31 22:18
Vabaerakond võiks ka olla natuke säravam, nad ei hiilga suurte lubadustega ja tegu tavaliste inimestega. Edu neile, kes ka kohaliku maaelaniku eest seisab!
Tsiteeri | ebasobiv

ARVAMUS