Menu

FOTOD Fantastiline ratsaspordipidu Luutsnikus Kugoritsa talus

  • Kirjutas Kalev Annom

Marie-Helena Rajatamm ja Arfura. Kõikjal võistluskohas ja ratsaplatsil torkasid silma lilled, mis andsid päikeselisele päevale juurde veelgi esinduslikuma ilme. Võistlus oleks olnud rahvusvaheline, kui kohale oleks tulnud ka lätlased, kuid kahjuks jäi neil sõitmata. See-eest oli rahvusvaheline kohtunike kogu.

PABERLEHT Kas Luutsnikus on üks Võrumaa ratsaspordikeskustest, kus juba viis aastat on korraldatud hobuste tutvustamist ja nüüd esimest korda lausa ratsasporti, kus suisa rahvusvahelised kohtunikud?

Ratsatalu perenaine Raili Märdin:

Luutsnikus asuvas Kugoritsa talus on hobusekasvatuse ja ratsaspordiga tegeletud 13 aastat. Tõud, mida aretatakse, on ESH (Eesti sporthobune) ja ERP(Eesti ratsaponi).

On korraldatud mõned väiksemad võistlused ja noorhobuste piirkondlikud ülevaatused. Aktiivselt on meie talu hobused osalenud ka võistlustel, mis on toimunud väljaspool meie enda talli.

Esiplaanil võistluste peadirektor Janika Jõgeda. Foto: KALEV ANNOM

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

DIGILEHED

15 PÄEVA ENIMLOETUD