Menu

Viieeurosed on suurtele pankadele tülikad!? Inimeste soov ei lähe korda!

  • Kirjutas Kalev Annom

Pangaautomaadi juures säilitage rahu ja kui uuenenud menüüst korraga aru ei saa, siis katkestage tehing ning alustage rahulikult otsast peale. Praegu peaks olema juba iga neljas automaat selline, mis viieeuroseid ei anna. Foto: KALEV ANNOM

PABERLEHT > Rahaautomaatide juures avastavad inimesed, et automaat on saanud uue näo ja menüüst ei saa valida väikesi, viieeuroseid kupüüre.

Vanemates automaatides on see võimalus veel olemas. 12. septembri Maaleht ütles esiküljel otse välja: „Suurpankade seatemp. Viieeurosed tõrjutakse rahaautomaatidest välja.”

„Kavatsesin lapsele anda taskurahaks viieeurost, kuid automaat, mis varem seda võimaldas, oli läbinud uuenduse ja viieeurosed on kadunud,” rääkis Võrumaa Teatajale üks murelik lapsevanem.

Pangad väidavad, et kaotavad viieeurosed ära klientide soovil ja uutes rahaautomaatides polegi viieeurostele mõeldud sahtlit!?

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+2 #1 ... 2019-09-26 21:10
Kaotage parem need punased sendid àra, 5eurosega saab lapsele kommirahagi anda, aga seda vàßrtusetut metalli ei soovi kùll endaga kaasas kanda.
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD