Menu

Võru noortekeskus on oma lipu otsinguil, kuid tähtajaks ei laekunud ühtegi kavandit

  • Kirjutas Kadi Annom

 Võru noortekeskuse tegevjuht Maivi Liiskmann ootab hoolimata konkursi lõpptähtaja saabumisest uusi ja põnevaid kavandeid, et Võru noortekeskus saaks endale päris oma lipu. Foto: AIGAR NAGEL

PABERLEHT> Septembrikuu alguses postitas Võru noortekeskus oma sotsiaalmeedialeheküljele üleskutse, kus vajatakse abi noortekeskuse lipu kavandamisel. Tähtajaks seati terve kuu, 4. oktoobrini.

Võru noortekeskuse tegevjuhi Maivi Liiskmanni sõnul ei soovita lippu mitte värskema vastu vahetada, vaid noortekeskusel veel lihtsalt ei olegi päris oma lippu. „Soovisime saada noortelt sisendit, missugune võiks olla Võru noortekeskuse päris oma lipp,” selgitab Liiskmann ja lisab, et kavanditel soovitakse näha noorte loovust. Peale selle on teretulnud kõik ettepanekud. Üheks tingimuseks seab Liiskmann, et lipul võiks olla noortekeskuse päikseline logo.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

15 PÄEVA ENIMLOETUD