Menu

Veepüssid ja nukukärud teevad suvest õige suve

  • Kirjutas Sten Sang

Kagukeskuses toimetava mänguasjapoe Pöialpoiss klienditeenindaja Kadi Hõraku ümber on olemas kõik lustimiseks vajalik. Foto: AIGAR NAGEL

Statistikaameti andmetel oli jaekaubandusettevõtete müügitulu mais 625 miljonit eurot. Võrreldes eelmise aasta sama ajaga vähenes müügitulu püsivhindades vaid ühe protsendi ja näib, et mitu kuud kestnud viirusepandeemia polegi suuremat kahju teinud. Leht uurib, kuidas läheb Võrus toimetaval mängusjapoel Pöialpoiss pärast kaubakeskuste taasavamist.

E-poe saamislugu

Kagukeskuses toimetava mänguasjapoe Pöialpoiss omanik Aivar Ausin tõdeb, et nemad olid eriolukorra ajal kaubakeskuste sulgemise ajal paraku hilised ärkajad ja e-poe loomisega hakati aktiivselt tegelema kriisi alates. „Kuna meie tootevalik on väga lai, siis ainuüksi loogilise e-poe struktuuri paberile joonistamine, toodete kategoriseerimine ja muu sarnane võttis omajagu aega.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD