Menu

.      

FOTOD Koolide lõpuaktused on peetud, suvepuhkus võib alata!

  • Kirjutas Kadi Annom

Vastseliinas peeti gümnaasiumiosa lõpupidu 21. juunil kell 17. FOTOD: Aigar Nagel

Vastseliinas peeti gümnaasiumiosa lõpupidu 21. juunil kell 17. FOTOD: Aigar Nagel


Paaril viimasel nädalal on graafik olnud täis pikitud koolide, sealhulgas ka huvikoolide lõpuaktuseid. Nii sai piduliku punkti aastatepikkune vaev ning tihe eksamiperiood. Võrumaa Teataja toob teieni hetked mõnest Võrumaa koolide lõpuaktusest.

Vastseliinas peeti gümnaasiumiosa lõpupidu 21. juunil kell 17. Lõpetas kooli 74. lend, kes asetas pärast aktust ka oma tähise kooli hoovis olevale puule. Vastseliina gümnaasiumi lõpetas tänavu 13 gümnasisti. „On hea tunda, kuidas õnn ja haridus on siin ruumis üheks sulanud ning pakub meile seda hetke. Gümnaasiumi lõpetamine on suur saavutus. Teekond on olnud täis unistusi, sihikindlust ning pingutusi,” sõnas direktor Kristi Pettai aktuse avakõnes. Võru vallavanem Kalmer Puusepp sõnas, et Võru valdade koolides lõpetab tänavu 132 õpilast, kelle hulgas Vastseliina kooli gümnasistid. „On hea meel tõdeda, et gümnaasium on täitnud oma ülesande ja valmistanud ette grupi noori nende uueks eluetapiks. Gümnaasium on see kooliaste, kus noor hakkab paremini mõistma teda ümbritsevat maailma, välja on kujunenud isiksused,” tõdes Puusepp.

Rõuge põhikooli lõpuaktus toimus 18. juunil kell 15. Direktor Annika Kuusi sõnul lõpetas sel kevadel kooli 83. lend ning lõpetajaid oli kokku 25. 2023/2024. õppeaastal õppis Rõuge põhikoolis 183 õpilast.

Rõuge põhikooli lõpuaktus toimus 18. juunil kell 15. FOTO: Aigar Nagel

Rõuge põhikooli lõpuaktus toimus 18. juunil kell 15. FOTO: Aigar Nagel

Edasi lugemiseks palun logige sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja
digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

20 PÄEVA ENIMLOETUD