Menu

Tamula rannas on veel nii päevitajaid kui ka ujujaid

  • Kirjutas Kadi Annom

FOTO: Aigar Nagel

Septembrit peetakse pigem sügiskuuks, kuid kui termomeeter näitab välisõhu temperatuuriks 25 soojakraadi, siis on lausa patt jätta viimased päikesekiired püüdmata või end vette kastmata.

Eile, 9. septembril, kui ametlik rannahooaeg on juba lõppenud, oli Tamula ääres ujujaid, päevitajaid ja niisama ilusa ilma nautijaid.

Agaramad päevitajad, kes juba esimeste soojade ilmadega hooaega alustavad, nentisid, et ega 9. septembril sageli päevitada just saa jah, kuid sõnasid, et nende jaoks kestab hooaeg, kuniks jagub ilusat ilma.

Varstu kandis elav, kuid Saaremaalt pärit Gerli Pihel koos neljakuuse Elinoriga olid randa niisama aega parajaks tegema tulnud ja võtsid suvest samuti viimast.

Kommentaarid   

+8 #1 Tore on 2019-09-10 16:26
Tamula rand on võrratult ilus ja mõnus, on mida imetleda ja nautida. Kahju, et keskväljak ei önnestunud. Kui keskväljakule oleks ka nii ilusad kivid saanud ja kvaliteetne töö, nagu Tamula rannas lausa pika vaibana tunduvad olema, oleks silmailu ja hingesoojust jätkunud ka kesklinna. Ja kui oleks lisandunud värviline ja rahustav veesahin õrna muusikaga! Või ehk ka ajalooline variant saanuks olla parim kombinatsioonis ...jne...
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD