Menu

Kääpa koolinoor kuulutas sõja küberkiusule

  • Kirjutas Sten Sang

Kääpa põhikooli seitsmendik Eliisabet Raju usub, et küberkiusuvastast projekti ellu viies julgustab ta noori end julgemalt kiusaja vastu kehtestama. Foto: AIGAR NAGEL

Eesti noorsootöö keskuse kaasatuse ja konkurentsivõime üksuse peaeksperdi Kristiina Valgu sõnul toimetavad Võrumaal aktiivsed noored. Nende positiivne eeskuju tõstab kriisiajal eakaaslaste motivatsiooni eriolukorras edasi tegutseda ja ühiskonda panustada. Seejuures peab võtma arvesse ka eriolukorrast tulenevaid piiranguid.

Analüüsides meediamaailma

Selleaastase konkursivooruga on Võrumaalt esindatud Vastseliina noortekeskus, Kääpa noortekeskus, MTÜ Võru Noortekeskus, Võru Kreutwaldi kool, Setomaa noorsootöö keskus, Värska gümnaasium ja Antsla gümnaasium.

Valk räägib, et noorte omaalgatust toetav projektikonkurss Ideeviit loodi eelmisel aastal, et haridus- ja teadusministeeriumi rahastusel toetada kohalikul tasandil noorte omaalgatusi.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD