Menu

.      

SPORT

Lucas Leok Foto: ERAKOGU

Lucas Leok ja Travis Leok võitsid pühapäeval Lätis Dobeles Läti meistrivõistluste kolmandal etapil ja Balti meistrivõistluste teisel etapil kahe peale kokku kolm esikohta.

85 klassis sõitev Lucas Leok edestas mõlemas võistlussõidus konkurente pea poole minutiga. Üldarvestuse teisel kohal oli lõunanaaber Toms Dankerts ja kolmandaks sõitis end Marten Raud. Kahe etapivõiduga juhib Lucas Leok ka Balti meistrivõistluste sarja.

125 klassis võidutses Travis Leok, kes ületas finišijoone samuti edumaaga konkurentide ees. Tema järel said teise ja kolmanda koha lätlased Ralfs Spila ja Alberts Knapsis.

Päeva kiireimas ehk MX1 klassis pani oma paremuse maksma Tanel Leok. Esimeses võistlussõidus võitles Leok suure osa sõidust lätlase Uldis Freibergsiga, kuid suutis viimastel ringidel Freibergsist mööduda ja sõiduvõidu võtta. Leoki järel sai teise koha Meico Vettik.

Teise võistlussõidu stardivõidu võttis lätlane Toms Macuks. Talle järgnesid Leok ja Vettik. Päeva kokkuvõttes tuli Leok siiski esimeseks, teisena lõpetas Toms Macuks ja kolmas oli Meico Vettik.

Järgmine Balti meistrivõistluste etapp peetakse 17. augustil Pärnus.

Tauri Toime (6) ja Heigo Ojasaar pidasid põneva duelli.  Foto: PILLE RUSSI

Tauri Toime (6) ja Heigo Ojasaar pidasid põneva duelli.  Foto: PILLE RUSSI


29. juunil Missos sõidetud Inten autokrossi Eesti meistrivõistluste etapil saavutasid kaks esikohta Eesti sõitjad, üks võit läks Lätti.

Klassis GAZ-51/52 võitis Marko Tiinas ja klassis GAZ-53 Tauri Toime, veobagide klassis oli parim lätlane Ainars Ramats, parima eestlasena sai Martin Talv teise koha. Eesti karikasarja arvestusse kuuluva SSV-de sprindi võitis Toomas Veske.

digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

Missos sõideti Inten autokrossi Eesti meistrivõistluste etapp">

Edasi lugemiseks palun logige sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja
digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.