Menu

.      

Coop Võru võrkpallipäeva naelaks oli noorte ja legendide sõprusmäng

  • Kirjutas Rando Soome

Fantastilisest võrkpallipeost tegi ühispildi Helin Potter ja pildil olevate legendide ja noorte nimed kirjutas üles Võru spordikooli direktor Karel Saarna.

Pildil esireas vasakult: Oliver Lüütsepp, Regan Rohumets, Kaspar Maila, Kaido Treima, Argo Käpa, Lauri Ruuder, Hendrik Hollas, Marcus Jõgeva, Robert Luik, Heigon Eomois.

Tagareas vasakult: Timo Kuus, Rasmus Rohumets, Aksel Saal, Arvi Saar, Urmas Tali, Heikki Eskla, Albert Hurt, Mirko Hani, Janno Järvpõld, Kajar Kivioja, Jaanus Lillepuu, Mihkel Mustmaa, Triinu Tuvikene, Rando Soome, Karl Rehe, Margus Kupp, Aleks Antsi, Kairon Eomois, Riho Parker, Kristjan Vaher, Alfred Hurt.


4. veebruaril ligi 900 pealtvaataja silme all toimunud Coop Võru võrkpallipäeva naelaks oli spordikooli noormängijate ning Legendide võistkonna sõprusmäng, millega austati peatselt 80 aasta juubelit tähistavat võrkpallimaestrot Aksel Saali.

Võrkpallipäeva peakorraldaja Anti Haugase sõnul oli sellise ürituse korraldamise eesmärgiks pakkuda kohalikule kogukonnale võimalikult palju positiivseid elamusi ning liita pealtvaatajad võimalikult ühtseks Võru võrkpallikommuuniks.

Kirjutise autor Rando Soome oma esimese treeneri Aksel Saaliga. Rando Soome (56) on võrkpallur ja spordiajakirjanik. Kirjutanud Võrumaa Teatajas aastaid kirjutisteseeria  „Roosid Põhjast”. Mänginud Soomes (Pielavesi Sampo) ja võitnud nii sealsetel kui ka Eesti meistrivõistlustel hõbe- ja  pronksmedali. Mänginud 1984–1995 Eesti noorte ja täiskasvanute koondises. Fotod: HELIN POTTER

Kirjutise autor Rando Soome oma esimese treeneri Aksel Saaliga. Rando Soome (56) on võrkpallur ja spordiajakirjanik. Kirjutanud Võrumaa Teatajas aastaid kirjutisteseeria  „Roosid Põhjast”. Mänginud Soomes (Pielavesi Sampo) ja võitnud nii sealsetel kui ka Eesti meistrivõistlustel hõbe- ja  pronksmedali. Mänginud 1984–1995 Eesti noorte ja täiskasvanute koondises. Fotod: HELIN POTTER

Edasi lugemiseks palun logige sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja
digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.