Menu

.      

Leokid võitsid motokrossi Balti meistrivõistlustel kolm esikohta

  • Kirjutas BNS

Lucas Leok Foto: ERAKOGU

Lucas Leok ja Travis Leok võitsid pühapäeval Lätis Dobeles Läti meistrivõistluste kolmandal etapil ja Balti meistrivõistluste teisel etapil kahe peale kokku kolm esikohta.

85 klassis sõitev Lucas Leok edestas mõlemas võistlussõidus konkurente pea poole minutiga. Üldarvestuse teisel kohal oli lõunanaaber Toms Dankerts ja kolmandaks sõitis end Marten Raud. Kahe etapivõiduga juhib Lucas Leok ka Balti meistrivõistluste sarja.

125 klassis võidutses Travis Leok, kes ületas finišijoone samuti edumaaga konkurentide ees. Tema järel said teise ja kolmanda koha lätlased Ralfs Spila ja Alberts Knapsis.

Päeva kiireimas ehk MX1 klassis pani oma paremuse maksma Tanel Leok. Esimeses võistlussõidus võitles Leok suure osa sõidust lätlase Uldis Freibergsiga, kuid suutis viimastel ringidel Freibergsist mööduda ja sõiduvõidu võtta. Leoki järel sai teise koha Meico Vettik.

Teise võistlussõidu stardivõidu võttis lätlane Toms Macuks. Talle järgnesid Leok ja Vettik. Päeva kokkuvõttes tuli Leok siiski esimeseks, teisena lõpetas Toms Macuks ja kolmas oli Meico Vettik.

Järgmine Balti meistrivõistluste etapp peetakse 17. augustil Pärnus.