Menu

VIDEOD I Võru ööklubis toimunud politseioperatsioon tekitas vastakaid arvamusi

  • Kirjutas Kadi Annom

Veel täna lõuna ajal oli klubi Boschwechter uksel silt, mis väitis klubi sulgemisajaks olevat südaöö ning pärast sed. FOTOD: Aigar Nagel

Võru politseipatrull kontrollis reede õhtul vastu laupäeva Võru linnas Tamula kaldal asuvat meelelahutusasutust, mille kohta oli laekunud info, et seal võib toimuda avalik üritus. Alates 16. novembrist peavad meelelahutusasutused sulgema kohapeal viibivatele külastajatele oma uksed alates südaööst kuni kella 6ni hommikul.

Era- või avalik pidu?

Öösel asutust kontrollima saabunud politseipatrull avastas, et asutuse uksed on seest suletud, inimesed ei pääse välja ning sees toimub kaklus. Korraldusele uks avada ei reageeritud, mistõttu kutsus politsei kohale päästjad, kes ukse avasid. Sees toimus pidu, kus oli kohal ligi sada inimest.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

Kommentaarid  

-6 #11 Linnakodanik 2020-11-25 12:01
Võrru täna 10 positiivset, kas sellest urkast?
Tsiteeri | ebasobiv
+7 #12 avalik teave 2020-11-28 19:54
Seto kirjutas:
Paluks linnavalitsuse kommentaari : kas antud baarile oli kehtiv tegevus ja alkoholi müügiluba???

Ise ei oska leida? Omaniku teist ettevõtet pole ammu aga reklaamid jooksevad mitu aastat edasi. Tegutseb. Fotogalerii on paras pauk. Ööklubi. Tegelt ka. Klubi! Pidude paik. Kas see inimene vihkab neid, kes raha toovad, oma kliente ja külalisi???
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD