Menu

Igor Taro lahkub IRL-ist

  • Kirjutas BNS

FOTO: ANDREI JAVNAŠAN Võrumaa Teataja

Põlva vallavolikogu esimees Igor Taro kinnitas pühapäeval Lõuna-Eesti Postimehele, et lahkus Isamaa ja Res Publica Liidust (IRL).

„Jah, teavitasin viimasel kokkusaamisel IRL-i Põlva piirkonna juhatust, et astun erakonnast välja,“ ütles Taro. „See pole maailmavaate ega põhimõtete ümberhindamine. Kuidagi kujunes, et olen umbes aasta jooksul olnud erakondlike struktuuride tegemistest kõrval ja nii-öelda aja maha võtnud.“

Tüliga Taro parteist ei lahku. „Jagan endiselt paljude seniste erakonnakaaslastega samu põhimõtteid ja usun, et saame ka edaspidi inimlikult hästi läbi. Soovin kõigile neile jõudu ja loodan, et meie teed Eesti tulevikuasja ajamisel veel ristuvad,“ sõnas ta.

Järgmisesse erakonda Tarol astuda kohe plaanis pole. „Põlva vallas on meil viimastel kohalikel valimistel moodustunud asjalik meeskond, kellega töötame valla tuleviku heaks edasi. Olen täna ikka sama inimene, kes olin eile, lihtsalt äriregistri järgi erakondliku kuuluvuseta,“ ütles Taro.

Kommentaarid   

+4 #1 Aleksei 2018-04-29 09:52
Võttis silma märjaks kohe
Tsiteeri | ebasobiv
+4 #2 Põgene vaba laps 2018-04-29 09:52
Nii palju jama keeras kokku ja pani kohe minema. :P :P :P
Tsiteeri | ebasobiv
+5 #3 mullitaja 2018-04-29 11:14
Mees ei pane kuhugi minema vaid hakkab uuteks valimisteks uut parteid peibutama! Ei imesta kui ka Allas sama tee valib!
Tsiteeri | ebasobiv
+2 #4 aff 2018-04-29 16:20
oih jah, nii nummi. tegelt oli ju ammu selge , et valimisliitu minnes kov valimistel irlitzade issid seda andeks ei anna. ja ega tarol muud eesmärki polegi kui populistlikku mokalaata pidada et kuidagi oma poliitkarjerism i toita ... järgmisena räägib söest ja põletab oma setu kuue ka ära kui see kasulik tundub. nutibussinduseg a nagunii lõikas juba näppu ... eks tõmbab veidi veel ninaga õhku ja siis otsustab millise pardi rüppe maandub.
Tsiteeri | ebasobiv
+2 #5 tubli 2018-04-29 17:51
see roheline silt taamal annab mõista,et mis ja kuhu!!!
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL