Menu

Aasta ettevõtlusõppe edendaja on Põlva gümnaasium

  • Kirjutas Põlva Gümnaasium

Aasta ettevõtlusõppe edendaja tiitli pälvis Põlva Gümnaasium! Jah, me usume siiralt, et igas õpilases on pealehakkamist ja ettevõtlikkust. Nagu me usume, et igast ettevõtlikust inimesest ei pea saama ettevõtjat, aga iga ettevõtja peab olema ettevõtlik. Omalt poolt püüame noortele anda koolist kaasa veelgi rohkem ettevõtlikkust ning ka omajagu ettevõtluspisikut.

Põlva Gümnaasium on kool, mis toetab ja julgustab igakülgselt ettevõtlikkuse arendamist õpilastes. Kahe tegutsemisaasta jooksul on pakutud võimalust õppida majandus- ja ettevõtlusõpet ning turundust. Õpilasfirmasid on selle aja jooksul olnud 27, tänavu on lisandumas 13 uut firmat. Õpilased on külastanud maakonna ettevõtteid ning ettevõtlusõppe programmi on kaasatud nii õpetajaid kui lapsevanemaid mentoritena. Tänavu sügisest kuulub Põlva Gümnaasium ka Ettevõtliku Kooli võrgustikku.

Lisaks koolile oli tunnustuskonkursil aasta ettevõtlusõpetaja tiitlile nomineeritud ja meie ettevõtlusõppe õpetaja ja tugitala, õpetaja Kaia Tamm.

Päeva esimeses pooles selgitati kolmes vanuseastmes välja ka Edu ja Tegu konkursi parim sotsiaalne tegu kogukonnale ning parim äritegu. Vanema vanuseastme äriteo finalistide hulgas oli ka meie ÕF RabaVesi, kes pälvis tugevas konkurentsis II koha. Firmat majandavad noored ütlesid kokkuvõtteks, et „vist ei läinud omadega päris rappa!“. Kindlasti mitte! Palju õnne teile ja jaksu filtrite vahetamisel ka tulevikus ;)

Meie siiras tänu kõigile, kes märkavad ja toetavad meie tegemisi ning palju õnne ka kõigile teistele ettevõtlusõppe parimatele. Ettevõtlikkust kõigile!

LOE VEEL

PÕLVA UUDISED