Menu

.      

Võru iluvõimlejatel oli tegus nädalavahetus

  • Kirjutas VK Janika Võru

Võimlemisklubi Janika Võru iluvõimlejad osalesid möödunud nädalavahetusel Kevadturniiril 2024 ja Serenity Cupil. Kevadturniiri 2024 ilu- ja rühmvõimlemises korraldas Tartu võimlemisklubi Rütmika ning sel võistlusel osales Mia-Lee Tiidu, kes saavutas oma vanusegrupis esikoha nii palli- kui ka rõngakavaga ning üldarvestuses esikoha.

Samal ajal toimus Tallinnas iluvõimlemise võistlus Serenity Cup, mida korraldas Irina Kikkase võimlemisklubi. Oma esimese võistluse tegid Mariliis Saks, Lorette Kägo ja Hanna Leppik. Tüdrukuid juhendab Sireliis, kes ka ise astus võistlustulle oma uue lindikavaga. 2014C vanuseklassis saavutasid Mariliis Saks vabakavaga 13. koha, üldarvestuses 15. koha ning Lorette Kägo vabakavaga 15. koha, üldarvestuses 17. koha.

2012C vanusegrupis saavutas Hanna Leppik rõngakava 4. koha ning üldarvestuses 9. koha. 2015B vanusegrupis saavutas Gete Matsin vabakavaga 9. koha ning üldarvestuses 11. koha. 2010B vanusegrupis saavutas Marion Veski rõngakavas 4. koha, kurikakavas 5.koha ning üldarvestuses 6. koha. Lisete Ilves saavutas rõngakavas 5. koha, pallikavas 3. koha ning üldarvestuses 5. koha.

2009B vanuseklassis saavutas Hanna-Gret Udumäe rõngakavas 4. koha, kurikakavas 3. koha ning üldarvestuses 5. koha. Mia Kleinson saavutas rõngakavas 5. koha, kurikakavas esikoha ja üldarvestuses 4. koha. Mia Kaljapulk saavutas rõngakavas 2. koha, pallikavas 2. koha ning üldarvestuses 2. koha.


Hanna-Gret Udumäe ja Mia Kleinson. Taga seisavad Marion Veski, Lisete Ilves, Mia Kaljapulk.

Hanna-Gret Udumäe ja Mia Kleinson. Taga seisavad Marion Veski, Lisete Ilves, Mia Kaljapulk.

Mariliis Saks,Hanna Leppik, Lorette Kägo. Fotod: VK JANIKA VÕRU

Mariliis Saks,Hanna Leppik, Lorette Kägo. Fotod: VK JANIKA VÕRU