Menu

Kolm järjestikust traagilist õnnetust Võrumaal

  • Kirjutas Tomi Saluveer

Noored mälestamas reedel Kuldre külas toimunud traagilise juhtumi järel surnud noormeest. Foto: GREGOR SALUVEER

ÕNNETUSED ❯ Viimastel päevadel on Võrumaal toimunud kolm järjestikust traagilist õnnetust. Urvastes hukkus rusikalöögi saanud 16aastane noormees, Antslas puuskulptuuri alla jäänud kuueaastane poiss ja Sõmerpalus rolleriga teelt välja sõitnud 45aastane mees.

Urvaste

Urvaste vallas Kuldre küla kortermaja ees toimus reedel traagiline juhtum, mis lõppes 16aastase noormehe surmaga. Noormees sai löögi näkku 55aastaselt mehelt, kukkus ja suri hiljem haiglas ajuverejooksu tagajärjel. Viielapselisest perest pärit noormees lõpetas kevadel Kuldre kooli 9. klassi, tegemist oli andeka sportlase ja korvpalluriga. Juhtumi osas oodatakse hinnangut kohtuarstilt.

Antsla

Antsla kultuuri- ja spordikeskuse õuel juhtus laupäeva õhtul traagiline õnnetus, mis nõudis kuueaastase poisi elu. Ümber kukkus üks viiest Antslas eelmisel aastal puukunsti päevadel valminud skulptuurist ning selle alla jäi lasteaiaealine poiss. Juhtunu asjaolusid selgitab politsei kriminaalmenetluse käigus, mis käsitleb surma põhjustamist ettevaatamatusest.

Sõmerpalu

Teisipäeval teatas Osula külas silo teinud traktorist, et avastas maisipõllult rolleri ning selle juurest meesterahva. Sündmuskohale saabunud kiirabi tuvastas mehe surma. Esialgsetel andmetel liikus rollerit juhtinud ja kiivrit kandnud 45aastane kohalik mees suunaga Sulbist Osula poole. Seni on selguseta, kas surmavaid vigastusi põhjustas avarii või eelnes teelt väljasõidule terviserike.

Kommentaarid   

+10 #11 mõte 2016-07-26 18:36
kaugemalt ei kuulu kohalikku toiduahelasse, sellepärast ütlevad välja probleemid varjamata ja ilustamata
Tsiteeri | ebasobiv
+12 #12 Lugeja 2016-07-27 10:42
kaugemalt kirjutas:
Tegelikult ei näe vahet kas kolm erijuhtu või mitte, õnnetused on juhtunud ja pole siin mõtet sogada linnuparvedest jne. ja reaalset olukorda illustreerida, kuigi nähtavasti siiski leidub sealkandis inimesi kes seda mingil põhjusel teha püüavad ja teevad selle nimel suuri pingutusi.

Tõepoolest.
Konkreetselt, lühidalt ja faktidepõhiselt kirjutatud väga hea artikkel kokkuvõtvalt erinevatest õnnetustest. Selge ja arusaadav lugejale.
Tsiteeri | ebasobiv
-1 #13 pikker 2016-07-27 10:58
asi polegi artiklis,suht norm kribamine ,aga tundub,et kommentaator nr.2 põeb suurusehulluse ja hirmu mingit alavormi!
Tsiteeri | ebasobiv
+7 #14 Teadmine 2016-07-27 11:16
Pole teada, mida keegi põeb? Arvamusi on erinevaid.
Tsiteeri | ebasobiv
-1 #15 pikker 2016-07-27 11:23
arvamusel ja veendunud nägemusel on vaks vahet sees,et kui nr.2 arvas siis seda tegin minagi!
Tsiteeri | ebasobiv
+3 #16 Hale 2016-07-31 20:57
... kirjutas:
Kurb, et taolisi õnnetusi nii palju juhtub, aga eks võrumaa üks nn. ummamuudu ja korrumpeerunud piirkond on ja tõenäoline, et senikaua kuni inimeste kadumiste ja hukkumistega ei tegeleta professionaalsel tasemel või puuduvad selleks pädevad inimesed ja noored inimesed jäävad jätkuvalt kadunuks, hukkuvad ebamäärastel põhjustel jne. siis tuleb tõsisemalt midagi ette võtta võrumaal, sest vastasel juhul nii jääbki ja inimestel tekib hirm piirkonnas lapsi kasvatada.

Ida Virus oli just 3-e noore inimese surmaga lõppenud avarii.Sinu teooria järgi peaksin oma õele ütlema,et ära Jõhvis enam ela sest jätkuvalt saavad seal inimesed surma ja laste kasvatamine(tal neid neli)on ebaturvaline.Va nasti öeldi,et Viru veri ei värise!!!Sama kehtis ka Võru kohta.Aga karupersetaga mustikametsas elav enda arust professionaalne indiviid nagu sina,arvab ikkagi,et Võrumaa on korrumpeerunud! !! Nüüd ka Virumaa vist!!!
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD