Menu

Võrus saab peagi kehavõlusid oma silmaga lähemalt uudistada

  • Kirjutas Sten Sang

Septembri alguspäevil avab Võrus uksed ohtralt kehailu lubav stripiklubi, kus münte kõlistada pole mõtet ja preemia andmine käib krabisevate kupüüridega. Foto: AIGAR NAGEL

Endise Casino Grand Prix ruumides Petseri 14 avab 6. septembril uksed Võru esimene stripiklubi.

Sotsiaalmeedias on mehepojad ja eevatütred juba kaunis kõhevil ja ootavad väljareklaamitud avamishetke kasvava ärevusega. Pulssi kergitavaid vaateid hakkab paigas nägema reedel ja laupäeval kella kümnest õhtul kuni kuueni varahommikul.

Teisel katsel

Varem käisid sahinad OÜ Bellavia stripiklubi Võrru laienemise teemal 2011. aasta veebruaris. Toona soovis ettevõtte esindaja Deniss Bekker hakata oma töötajate kaunilt vormitud ihusid välgutama linnale kuuluvas pangahoones aadressil Tartu 25. Paraku leidis linn tookord, et tegu on piisavalt kompromiteeriva ettevõtmisega, mis ei sobi linna esindushoonesse ja katkestas tehingu läbirääkimised.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

Kommentaarid   

0 #11 Larry Fox 2019-09-11 13:01
Kas olete proovinud pankadelt laene hankida ilma eduta? Vajad kiirelt võlgadest vabanemiseks raha? Kas vajate raha oma ettevõtte laiendamiseks või asutamiseks? Hankige laenu Ühendkuningriig i ühest juhtivamast laenufirmast. Lisateabe saamiseks võtke ühendust whatsapp kaudu: +14092051142 või e-posti aadressil:
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD