Menu

Võru ettevõtja ja Pro Optika üks uusimaid kauplusi pälvis kaubandusteo tiitli innovaatilisuse eest

  • Kirjutas Heleri Lakur

Bruno Lauri on rõõmus nii tiitli „Aasta kaubandustegu 2019” üle kui ka positiivse tagasiside eest klientidelt, kelle arv on aasta-aastalt kasvanud. Fotod: AIGAR NAGEL

PABERLEHT > Möödunud nädala kolmapäeval toimunud kaubanduse aastakongressil räägiti kaubandusse trendidest, toiduainete käibemaksust ning tööjõu teemal.

Kaubanduse aasta tippsündmus kulmineerus aga auhinna „Aasta kaubandustegu 2019” väljakuulutamisega, mille seekord pälvis Võru pikaajaline ettevõte OÜ Optipro, kes hiljuti avas maailmatasemel innovaatilise kontseptsioonikaupluse Eestis.

Üllatus oli suur

„Meie jaoks tuli tiitel üllatusena, sest enda kandidatuuri pole kuhugi üles seadnud, kuid tore, kui märgatakse meie tegemisi,” sõnas OÜ Optipro juhatuse liige Bruno Lauri toimetusele. Lauri sõnul avati ZEISS Vision Center kauplus Tallinnas T1 kaubanduskeskuses eelmise aasta novembris ning tegemist on Saksa prilliklaaside tootja ZEISS kontseptsioonikauplusega, mida Pro Optika kaupluseketil on au Eestis esindada.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD