<<Laupäev,
12. jaanuar 2008
>>
UUDISED ÜLDINFO TOIMETUS REKLAAM KUULUTUSED TELLIMINE OTSING SAADA VIHJE

Mõmsikul on lootust avaram aedik saada

Ilves: uus töölepinguseadus peletab töökäed välismaale

Eesti kool on õigel teel

Väimelas avati tehnomaja-laboratooriumi juurdeehitis

Eksperdid: Tamulale võiks hädaga lubada alla 50 auto ööpäevas

Nursipalus lõigati liiga palju metsa

Reformierakonna suvepäevad lõppesid kohtuasjaga (1)

Võru politsei tabas tänavaröövlid


JUHTKIRI:
Hariduses on endiselt vastuseta küsimusi


Prügikoll kollitab

2008 — kultuuride dialoog


Laskesuusatamissarjale anti avalöök

Esikoha jahtijaid on veel viis

„Võrumaa mängud” avab suusakolmapäevak

Lühidalt



 

Jaanuar 2008
ETKNRLP
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031



 


Väimelas avati tehnomaja-laboratooriumi juurdeehitis
 

Triinu Raam

 
Kutsehariduskeskuse direktor Tanel Linnus tutvustab hoonet president Toomas Hendrik Ilvesele ja haridusminister Tõnis Lukasele.
Foto: Dmitri Kotjuh
AVAMINE • Eile avati Väimelas Võrumaa kutsehariduskeskuses tehnomaja juurdeehitis.

Juurdeehitise on projekteerinud AS Amhold, ehitas OÜ Selista Ehitus. Nurgakivi pandi hoonele 23. mail 2007 ja juurdeehitis valmis 19. detsembril. Ehitise
maksumus on 36 miljonit krooni.

Tegemist on kahekorruselise õppehoonega, kus on erineva otstarbega õppeklassid, töökojad ja laboratooriumid metalli-, mehhatroonika- ja puiduerialade õppeks — kokku 2063 ruutmeetrit pinda.

Koostöölepingu alusel hakkavad töökodasid, laboreid ja õppeklasse kasutama ka Eesti maaülikool ja Lõuna-Eesti kutseõppeasutused.

Projekt sai teoks tänu haridus- ja teadusministeeriumi ning SA Innove toetusele. Objekti rahastasid Eesti riik ja Euroopa Liit.

Tänavu on tehnomajja oodata ka saja miljoni krooni väärtuses uusi seadmeid.


 Selle artikli kohta kommentaare ei ole.

Kommentaar

Nimi  
E-mail  
AS Võru Teataja ei vastuta kommentaaride sisu ja õigsuse eest.
Toimetusel on õigus kustutada kommentaare, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu, kutsuvad üles ebaseaduslikule tegevusele vms.
Teata halvast kommentaarist toimetajale info@vorumaateataja.ee

Tagasi üles

Registreeritud töötute arv tõusis
Aasta lõpu seisuga oli tööturuametis registreeritud 14 108 töötut, mis moodustab 2,2 protsenti tööjõust vanuses 16 aastat kuni pensioniiga. Võrreldes novembri lõpuga oli registreeritud töötuid 234 inimese võrra rohkem. Võru maakonnas otsis tööturuameti vahendusel tööd 4,5 protsenti maakonna tööealistest elanikest.
Loe veel tänasest lehest!
ELU. Ella Laatsiti käsitööd kannavad oma sõnumit • Andres Nõmme vahetas ametit • Hilje Murel kolis Viljandist Tartusse • NOORED. Võimalusi ja raha on noortele palju • AED. Kanepi aiandis on tänavu esimene külv juba tehtud • AJALUGU. Õpetaja Gustav Ewers Väimelast — karjapoisist ülikooli rektoriks • AUTO. Kulturisti välimusega Hyundai Tuscon • Õigesti paigaldatud lisatuled muudavad sõidu turvalisemaks • KIRJAD • TÖÖRAHVA ELU. Käkimäe käo järeltulija peab Võrus parfümeeriapoodi

Mis Teile meenub seoses 1. septembriga?