Menu

.      

Lähipäevad pakuvad kohati kuni üheksa soojakraadi

Kui lähipäevil on öösiti veel kohati oodata väheseid miinuskraade, siis päeviti tõuseb õhutemperatuur mitmel pool kuni üheksa soojakraadini, prognoosib ilmateenistus.

Neljapäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Öö hakul sajab Ida-Eestis lörtsi ja vihma. Puhub läänekaare tuul 4-10, põhjarannikul lääne- ja loodetuul puhanguti kuni 15 m/s, hommikuks nõrgeneb. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni +2 kraadi. Päeval on vahelduva pilvisusega ilm. Pärastlõunal lääne poolt alates pilvisus tiheneb ja hakkab vihma sadama. Puhub lääne- ja edelatuul 3-9, saarte rannikul puhanguti 13 m/s. Sooja on 4-9 kraadi, rannikul kohati 2 kraadi. 

Reede öö hakul on pilves selgimistega ilm ning kohati sajab vähest vihma. Pärast keskööd sajud lakkavad ja taevas selgineb. Puhub lääne- ja loodetuul 5-9, puhanguti 12 m/s, põhjarannikul 7-12, puhanguti kuni 18 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni +3 kraadi. Päeval on päikesepaisteline ilm. Õhtuks Lääne-Eestis pilvisus tiheneb, kuid ilm püsib sajuta. Puhub lääne- ja loodetuul 5-9, puhanguti 12 m/s, ennelõunal põhjarannikul 7-12, puhanguti kuni 17 m/s, õhtul pöördub saartelt alates lõunakaarde. Sooja on 2-7 kraadi. 

Laupäeva öösel pilvisus tiheneb kõikjal. Saartelt algav sadu laieneb üle Eesti, sajab lörtsi ja lund, lääne pool läheb sadu üle vihmaks. Puhub lõunakaare tuul 2-8, saartel ja Liivi lahe ümbruses tugevneb lõuna- ja edelatuul, põhjarannikul lõuna- ja kagutuul 6-11, puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni -5 kraadi, saartel ja läänerannikul on kuni kaks kraadi sooja. Päeval on pilves selgimistega ilm. Ajuti sajab vihma ja lörtsi, hommikul Ida-Eestis ka lund. Õhtupoolikul pilvisus hõreneb ja lääne poolt alates saju võimalus väheneb. Tuul pöördub kõikjal edelasse ja tugevneb 9-15, puhanguti 17, saartel ja rannikul 23 m/s. Sooja on 4-9 kraadi. 

LOE VEEL

20 PÄEVA ENIMLOETUD