Menu

Kompetentsikeskus saab uue näo

Kompetentsikeskuse uus veebilehekülg.UUENDUSED • Alates tänasest võtab Võrumaa kutsehariduskeskuse juures tegutsev puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskus kasutusele nime Tsenter.

Koos nimega on välja töötatud täiesti uus nägu ehk visuaalne identiteet, mis põhineb sõnal „tsenter”: lühike, meeldejääv ja kerge hääldada. See märgib keskkohta, keskust, mis ühes punktis koondub. Koos uue nimega võetakse tänasest kasutusele uus veebikülg aadressil tsenter.ee. Keskus saadab täna välja ligi 8000 uudiskirja.

Praegu tegutseb kompetentsikeskus paaris kabinetis Võrumaa kutsehariduskeskuse tehnomajas Väimelas. Juuli lõpus või augusti alguses peaks valmima Väimelas keskuse ligi tuhanderuutmeetrine maja, kus on eraldi ruumid puidutöötlemispinkide, labori ja nõupidamiste tarvis.

{fcomment}

Kommentaarid  

+3 #1 troll 2015-06-18 12:05
...tsentner oleks lahedam.... :P
Tsiteeri | ebasobiv
+5 #2 gunnar 2015-06-18 18:41
Uskumatu.Korrut atakse sama juttu aastaid ja see pole toiminud. Nüüd on ka Tanel Linnus nende läbipõlenud klounide otsa sattunud. Huvitav palju neid tallalakkujaid sinna kokku koguneb Suwemist?
Tsiteeri | ebasobiv
+7 #3 Guest 2015-06-18 18:57
gunnar kirjutas:
Uskumatu.Korrutatakse sama juttu aastaid ja see pole toiminud. Nüüd on ka Tanel Linnus nende läbipõlenud klounide otsa sattunud. Huvitav palju neid tallalakkujaid sinna kokku koguneb Suwemist?

ole mureta, möned jäid veel oma aega ootama... :-D suwemis tegid tavalised tootvad töötajadki rohkem ratsettepanekui d, kui see loov ja arendav seltskond kokku. jutt on neil ilus, muljet osatakse jätta, kuhu aga jõudsid... nüüd püütakse ajada uue juhataja süüks... klounid... aga kui tolad on nõus klounaazi eest maksma siis lasku käia.... maailmas hakkab mullipuhumise pealt tootmisele juurdemaksmise- ja mullipuhumisega teenimise aeg ümber saama aga meil muudkui alustavad.... :-D
Tsiteeri | ebasobiv
+3 #4 Troll1 2015-06-19 10:26
Huvitav palju sinna hariduseta inimesi tööle võetakse, kes asjast midagi ei jaga? Peaks ka kanditeerima!
Tsiteeri | ebasobiv
-1 #5 viil 2015-06-19 10:38
Peitel oleks veel sobivam ehk? Otsustage ära, kas saab uue näo või astub ellu? Kas kaminapuumeistr itel ka oma kabinet ja nõupidamissaal tuleb, ja kuulsatel kaubaaluse- ja kastimeistritel ?
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

DIGILEHED

15 PÄEVA ENIMLOETUD