Menu

Misso aleviku tee-ehitustöödega ollakse ajakavast ees

  • Kirjutas Heleri Lakur

Missokülä-Hindsa teelõik on praeguse seisuga asfalteeritud ning järge ootavad veel Misso alevikus tehtavad asfalteerimistööd, kõnniteed ja mahasõidukohad. ASi Nordecon teeehitustööde juhataja Jürgen Plado kinnitusel ollakse mitte ainult graafikus, vaid ka planeeritust pisut ees, mis on nii külarahvale kui ka tööde tegijaile endile hea uudis. Eelmise nädala lõpus käisid Misso alevikus ettevalmistused asfalteerimistööde lõpetamiseks ja nende töödega loodetakse lõpule jõuda hiljemalt sel nädalal. FOTOD:: Aigar Nagel

Missokülä-Hindsa teelõigu ja Misso aleviku vahelise lõigu remont Võrumaal ja Leevi-Vinso lõigu remonditööd Põlvamaal on täies hoos ning plaanitud tööde tähtaeg on käesoleva aasta novembris.

Liiklejate jaoks tähendab see suurema ajavaruga arvestamist, sest paljudes teelõikudes kehtivad kiirusepiirangud ja arvestada tuleb fooride taga kuluva ooteajaga.

Missokülä-Hindsa teelõik on praeguse seisuga asfalteeritud ning järge ootavad veel Misso alevikus tehtavad asfalteerimistööd, kõnniteed ja mahasõidukohad. ASi Nordecon teeehitustööde juhataja Jürgen Plado kinnitusel ollakse mitte ainult graafikus, vaid ka planeeritust pisut ees, mis on nii külarahvale kui ka tööde tegijaile endile hea uudis.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

0 #1 reka kraavi 2019-08-28 16:44
hullud põiked sügava kraaviga enne ja peale asulat :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
0 #2 Heino 2019-08-28 22:18
reka kraavi kirjutas:
hullud põiked sügava kraaviga enne ja peale asulat :lol:

Nüüd ongi rekkameestel valik, kas kiirus normi või auto kraavis. Varem ei pidanud autojuhid liiklusmärke millekski ja alevist tuisati kiirust vähendamata läbi. Nüüd ehk on asi paremini mõistetav.
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD