Isiklik kokkupuude paneb inimesi doonoriks käima

Liina ja Kadri (vasakult) on õed, kes käivad regulaarselt verd andmas juba mitmendat aastat, sest leiavad, et sellest on abi paljudele abivajajatele. Foto: AIGAR NAGEL

Tartu ülikooli kliinikumi verekeskuse doonoripunkt Võru kultuurimaja Kannel ruumides oli teisipäeval rahvast täis, sest paljud doonorid olid tulnud kohale täpselt õigeks kellaajaks.

Esimestel vereloovutajatel tuli küll oodata umbes tunnikene, enne kui verd loovutama lubati, aga see on ainult positiivne, sest varem sellist tungi ja pikka ootejärjekorda pole sagedaste külastajate sõnul olnud.

Edasi lugemiseks palun logige sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.


 


 

LOE VEEL


 


 


 

20 PÄEVA ENIMLOETUD