Võru toidupanga käsi käib hästi

Võru toidupangal sündis koostöös OÜga Valga Puu toiduabiprojekt, mille kaudu jagati viimase nädala jooksul 300 toidupakki nii Võru-, Põlva- kui ka Valgamaal. Peale selle rõõmustab ühingu eestvedajaid alanud koostöö Võru Maksimarketiga ning jätkuvad ühised projektid teiste abistajatega.
Uued partnerid
Võru toidupanga koordinaator Ove Palo möönab, et aasta algusest saabunud võimalus „Kõlblik kuni” toiduainete sügavkülmutamiseks on aidanud hoida piisavaid varusid lihatoodete osas.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.
HETKEL ENIMLOETUD
LOE VEEL
ARVAMUS
VIIMATI LISATUD
PILDI-JA VIDEOGALERII





































.jpg#joomlaImage://local-images/2026/03/25/Suur kriisioppus Voru Kagukeskus 24_03_2026 Fotograaf Aigar Nagel (64).jpg?width=3000&height=2000)



























































