Menu

.      

Politsei otsib Võrus kadunud 59-aastast Aivarit

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

Politsei palub kaasabi selgitamaks 59-aastase Aivar asukohta, kes lahkus möödunud kuul oma kodust ning pole sinna seni naasnud.

Murelikud lähedased pöördusid politsei poole, kui polnud oma pereliikmest juba nädalaid kuulnud. Nende sõnutsi olla Aivaril kombeks aegajalt kodust kellelegi sõna jätmata lahkuda ning omi asju ajada, kuid sedavõrd pikaks ajaks mees kodust varem eemal pole olnud.

Politsei asus teate laekudes infot koguma ning mehe võimalikke viibimiskohti kontrollima. Suheldi nii kohaliku haigla personali, kaupluste ja piirkonnas asuvate ettevõtete töötajatega ning vesteldi ka lähedastega, kuid keegi neist ei ole meest viimase kuu jooksul näinud. Üle kontrolliti nii tema kodukoht Võru linnas kui ka teised paigad, kus mees tavatses käia, kuid seni teda leitud ei ole. Mehe mobiil on välja lülitatud ning puudub teadmine, kus ta olla võiks.

Aivar on lühikest kasvu, umbes 167 cm pikk, tal on hallid juuksed ja vuntsid. Peas kandis ta viimati musta nokamütsi, seljas tumedat jopet ning jalas siniseid teksapükse.

Politsei palub kõigil, kes on Aivarit viimase kuu jooksul kuskil näinud või omavad infot tema viibimispaigast, sellest politseile numbril 112 teada anda.

LOE VEEL

LOE VEEL

20 PÄEVA ENIMLOETUD