Menu

.      

Pangatöötaja päästis vanapaari kelmidele raha andmisest

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

Pangaautomaadi juures vanapaari askeldamas näinud pangatöötaja päästis nad kelmidele 3000 eurot üle andmast.

Politsei sai paar päeva tagasi kõne tähelepanelikult pangatöötajalt, kes märkas pangaautomaadi juures toimetavat vanapaari, edastas Lõuna prefektuur. Ta uuris paari käest, kuidas neid abistada saaks. 
Selgus, et naine oli petturite juhendamisel oma kontolt juba 3000 eurot välja võtnud ning valmis raha ka neile üle andma, et sedasi nii-öelda hättasattunud tütart aidata.

Pangatöötaja selgitas vanapaarile, et telefonis jagavad neile juhiseid raha välja võtmiseks ja võõrastele erinevatel ettekäänetel üle andmiseks suure tõenäosusega kelmid. Vanapaar ei tahtnud pangatöötaja juttu uskuda. Nii ei jäänud pangatöötajal muud üle, kui vanapaari kelmide küüsist päästmiseks appi kutsuda politsei.

Vanapaar oli kogu pangas oleku ajal aktiivselt videokõnes inimestega, kes neile erinevaid suuniseid jagasid, aga kui kelmid märkasid politseinike saabumist videopilti, katkestasid nad kõne. Koos pangatöötajaga õnnestus vanapaarile selgeks teha, et tegu on kavalate kelmidega, kellele ei tohi mingil juhul oma raha üle anda. Tänu pangatöötaja sekkumisele õnnestus päästa ja kelmid jäid sellest ilma.

LOE VEEL

LOE VEEL

20 PÄEVA ENIMLOETUD