Menu

Pildigalerii Pidevalt uuenev Kagukeskus

Foto: ANDREI JAVNAŠANKAUBANDUSKESKUS • Eile hommikul kella 10 paiku oli Kagukeskuse esimese korruse koridor inimestest tulvil. Lähemal uurimisel selgus, et peale Grossi toidupoe avamist uudistama tulnud klientide oli palju huvilisi, kes soovisid osa saada Humana kauplusesse värskelt müügile tulnud kaubavalikust. ASi Semuehitus juhiabi Marge Sootee sõnul on Humana vast avatud Grossi toidupoe, EMT, Elisa ning Tele2 kõrval üheks Kagukeskuse tõmbenumbriks.

Viimasel ajal on Kagukeskuses suletud, avatud ning ümberehitatud palju kaubanduspindu. On väga palju uusi tulijaid, kuid nende kõrval on esindatud vanad olijad. Marge Sootee toob välja, et Kagukeskuse kõige pikaajalisemad kauplused on Ideaal Kosmetika, Seppälä, Denim Dream, Weekend, Tele2, Elion ning Klick. Teeninduspindadest nimetas Marge Pop Saloni ja G4Si, mis on Kagukeskuse kolmandal korrusel olnud juba keskuse avamisest peale.

{fcomment}

Kommentaarid   

+8 #1 vaatleja 2015-11-03 14:13
odava liha-kalmuküüna lde ja kaltsu peale tunglesid ca20 pensionäri..
ja ülemine korrus oli ikka päris tühi
Tsiteeri | ebasobiv
+10 #2 Mh 2015-11-05 08:05
Humana on väga kallis pood,pigem osta tavapoest soodukate ajal ja saad uue eseme,mitte kasutatud.Mõtet ud pood,kasutatud riided ja hinnad väga kallid.
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #3 Humaka fänn 2015-11-05 16:45
Mh kirjutas:
Humana on väga kallis pood,pigem osta tavapoest soodukate ajal ja saad uue eseme,mitte kasutatud.Mõtetud pood,kasutatud riided ja hinnad väga kallid.

aga mulle meeldib, käin tihti, ostan harva, aga see-eest ehtne firmakas, kvaliteetsest materjalist. Nt Võrust ei saa kusagilt mujalt nii kvaliteetseid siidist kaupu, ainult Silklandist Tallinnast ja 8x kallimalt
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #4 Guest 2015-11-06 08:02
Need firmareklaamid majaseinal võiks olla elektroonilised ,siis oleks pidevalt uuenemine kiirem.
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD