Menu

Misso uue hooldekodu projektikonkurss on lõppenud

Plaanitav kahekorruseline maja on kuni 50 kohaga.HOOLEKANNE • Eile lõppes Misso hooldekodu projekteerimise avaliku hanke konkurss. Vallavanema Lembit Sika sõnul olid projektinõuded arhitektidele üsna karmid: hooldekodu peab vastama kõrgetele energiakokkuhoiu tingimustele.

„Võru maakonnas on juba praegu hooldekodukohtade puudus, tulevikus nõudlus tõenäoliselt veelgi suureneb,” lausus Sikk.  „Meie eesmärk on ehitada nüüdisaegne tulevikumaja järgnevaks viiekümneks aastaks.” Plaanitav kahekorruseline maja on kuni 50 kohaga, hoone eskiislahendus on valmis.

Uut hooldekodu plaanitakse Sika sõnul võimalikult energiasäästlikuna ehk kõrgeima, A energiatõhususe klassiga hoonena.  Energiaklasside puhul arvestatakse kütmis-, jahutamis-, veesoojendamis-, ventilatsiooni-, valgustus- ja elektriseadmete kasutamise kulusid jms.

Kommentaarid   

+1 #1 endine missokas 2016-02-12 17:31
:-) tule taevas appi,kui Sikk ehitab Misso veel hooldekodu ka ,mida te veel tahate koolimaja sai pikapeale valmis,küll sõimati ja kiruti,vahetati erakondi ,et raha saada aga-tehtud,Lemb it on hakkaja ja küllaltki sõnapidaja mees,vähemalt selline oli ta Silmkoevabrikus ,nii et jõudu ja jaksu talle missomaale....
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

Viimase hetke pakkumine

Error: No articles to display

15 PÄEVA ENIMLOETUD