Menu

FOTOD President Kaljulaid Iirimaa presidendile: toetame teid igal sammul

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

President Kersti Kaljulaid kohtus Iirimaa presidendi Michael D. Higginsiga FOTO: presidendi kantselei

President Kersti Kaljulaid kohtus Iirimaa presidendi Michael D. Higginsiga, kellele kinnitas Eesti kui Euroopa Liidu liikmesriigi solidaarsust ja toetust Brexiti läbirääkimistel.

„Iirimaa peab Ühendkuningriigi ilma leppeta lahkumise korral tegema keerulisi valikuid ja ohverdusi. Ühendkuningriigi hiljutised ettepanekud on edasiste kõneluste aluseks, aga enne eelseisvat Euroopa Ülemkogu tuleb veel tööd teha. Paraku peame kõik olema riikidena valmis kõige mustema stsenaariumi jaoks ja tagama, et meie kodanike õigused ja ettevõtete huvid on kaitstud,“ ütles president Kaljulaid Iirimaa riigipeaga kohtudes.   

presidendi kantselei

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

Kommentaarid   

0 #1 adolf aadu 2019-10-15 10:19
olukorrast eestis 8) süsteem vastav valitsuses vastavas ära koristatakse mittesobivad varalised inimesed varad mängitakse ümber mönest inimesest saab kadunud koha täide :lol: tehke veel oma kiievi raudtee tulema saab väga palju andekaid mudeliste :lol: kes ütlevad pölisrahvale teie kündke pöldu meie teame kuidas ehitada ja omad söjaväelased saavad ümber mängida vöör killerite käe läbi omade mittesobivate isikute varad :lol: on käimas operatsioon :lol:
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD