Menu

Tööpuudusele ja tööjõupuudusele on tarvis leida paindlikke lahendusi

  • Kirjutas Kadi Annom

Nüüdisajal keskendutakse sellele, et töös oleks vähem rutiini ning rohkem sisu. Töölkäimise puhul ei ole enam niivõrd olulises rollis asukoht, vaid teadmised, võimalused ning tulemus. FOTO: Aigar Nagel

Uue aasta saabumine toob endaga kaasa nii kokkuvõtteid kui ka ennustusi värskelt saabunud aastaks. Nii tehakse prognoose ja kokkuvõtteid ka tööturu osas. Kuna elu ning inimesed on pidevas muutumises, siis on tarvis ka tööturul nende muutustega kaasas käia ja sammu pidada.

Tööjõupuudus on Harjumaal teravam kui Võrumaal

Personaliettevõttel Manpower on 70 aastat rahvusvahelist töökogemust ning alates 2004. aastast ollakse tegevad ka Eestis. „Võrumaa tööturul on kahtlemata erisusi,” kinnitab Manpoweri äriarendusjuht Kirke Altrov. „Mida kaugemale suurtest linnadest minna, seda vähem leiavad töötajad ja töökohad üksteist avalike konkursside kaudu ja seda rohkem mängivad rolli tutvused ja eelmiste tööandjate soovitused,” täpsustab Altrov.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD