Menu

FOTOD Viirus on jõudnud ka naftapuuraukudesse

  • Kirjutas Kalev Annom

Mootorikütuse hinnad 1. jaanuaril 2016. aastal, mil nafta hind oli umbes 28 dollarit barrel.

PABERLEHT Rahvusvahelise energiaagentuuri (IEA) raporti kohaselt langeb esimest korda viimaste aastakümnete jooksul nafta tarbimine ja selle taga on koroonaviirus.

Kuigi nafta hind on eelmise aasta lõpust kukkunud 48 protsenti, siis autokütuse hind on langenud kuus korda vähem ehk hädised kuus protsenti. Tanklaketid olid nobedad kinnitama, et kütuse hind alla 1,2 euro ei lange. Lätis siiski langes.

Bensiini ja diisli ost ei ole kasvanud

Eile hommikul oli liiklus hõre ja tanklates üsna vaikne. Tanklatöötajate sõnul ei olnud aru saada, et mootorikütust oleks rohkem ostetud,  pigem osteti vähem. Küll osteti rohkem sigarette ja seda lausa plokkide kaupa.

Mootorikütuste hinnad eile, 16. märtsil. Naftabarreli hind on praegu umbes 36 dollarit. Barrelit võib tõlkida kui „vaat” või „tünn” mahutavusega 42 USA gallonit ehk 159 liitrit. Fotod: KALEV ANNOM

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD