Menu

Võrulase hoiab vormis kodune pekipõletus jahu- ja suhkrukotte tõstes

  • Kirjutas Sten Sang

Kati Pilatese Stuudio looja, omanik ja treener Kati Kornel säilitab positiivset meelt ja loodab olukorra normaliseerumisele.  Võru spordikeskuse treener Anneli Musto treenib tihti ka kangidega. Foto: KRISTIN KAUR

PABERLEHT> Pool kuud tagasi sulgesid spordiklubid oma uksed ning ihurammu kasvatamine jäi iga maarjamaalase enda õlule. Toimetus uurib kahe Võru treeneri käest nende uue elukorralduse kohta ning jagab väärt nõu keha toonuses hoidmiseks. Selgub, et musklite kasvatamiseks kõlbab hästi ka koduste toiduainepakkide tõstmine.

Internet päästab

Kati Pilatese Stuudio looja, omanik ja treener Kati Kornel sulges stuudiouksed 12. märtsil pärast lõunast treeningut. Ta tõdeb, et ettevõtlusega jätkamine on praegu võimalik vaid veebi kolides. „Paljud stuudio kliendid on sellest väga huvitatud. Loodan, et enamik neist tulevad sellise uuendusega kaasa.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD