Menu

Kevadpühad ajasid rahva jooma ja kihutama

  • Kirjutas Sten Sang

Politseinikele on nende töös suureks abiks tähelepanelikud kaasliiklejad, kes samuti liiklusel silma peal hoiavad ja vajaduse korral politseid ohumärkidest teavitavad.  Foto: AIGAR NAGEL

Kagu jaoskonna patrulltalituse juht Madis Soekarusk annab teada, et möödunud nädalavahetuse vältel tabasid politseinikud Kagu jaoskonna piires ühtekokku 15 alkoholi tarvitanud sõidukijuhti ning ligi 30 kiiruseületajat.

Piisavalt ressurssi

Volbriööl ja pühade tõttu pikeneval nädalavahetusel oli politsei üle kogu riigi väljas suuremate jõududega. Kagu-Eestis oli patrulle väljas tavapärasega võrreldes peaaegu poole rohkem. Soekaruski sõnul hoiti avaliku korra ning liiklusturvalisuse tagamise kõrval kätt pulsil, et pühademeeleolus ei toimuks suuremaid kogunemisi. Veenduti, et avalikes kohtades liikuvad inimesed peaks kinni 2 + 2 reeglist ja viiruse leviku oht oleks minimaalne.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD