Menu

Emadepäeval jätkus lilli vaid kiirematele

  • Kirjutas Kadri Nagel

Emadepäevalillede suur ostmine jättis hilisemad ostjad lilledest ilma, müüjad andsid endast parima. Leoki lillepood oli alanud nädalaks ilusti oma varusid täiendada jõudnud. Pildil ostja Egle, kes tuli lilli valima. Foto: AIGAR NAGEL

Emadepäev möödus sel aastal teisiti kui varem. Lillemüüjatele niigi nobe aeg läks veelgi tihedamalt. Osad müüjad kinnitasid, et ei julgenud väga suuri koguseid lilli tellida, sest ei osanud ette näha inimeste ostuvalmidust.

Nõudlus aga olevat olnud nii suur, et lõpuks olid poeriiulitelt kadunud viimsedki potililled, lõikelilledest rääkimata. Mõned poed olid kinni ja tegutsesid tavapärasest teistmoodi. Nii võis näiteks Maarika Lilleseadeid ja Angelgoldi lilli näha Kagukeskuse-esisel platsil telgist lilli pakkumas. Angelgoldi esindaja Angelica Urmi sõnul müüdi lilled lõunaks kõik läbi.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD