Menu

Misso koolis heliseb koolikell ka järgmisel õppeaastal

  • Kirjutas Heleri Lakur

Misso kool jätkab samas vaimus ka järgmisel õppeaastal.

Rõuge vallavolikogul tuli käesoleva aasta veebruaris teha otsus, kas Misso kool jätkab järgmisel õppeaastal praegusel kujul või mitte.

Rõuge valla andmetel õppis 2020. aastal kuueklassilises koolis vaid neli õpilast, mistõttu oli haridusmaastikul toimuv muudatus Misso piirkonnas olulise tähtsusega.

Poliitiline otsus

„Veebruari volikogu ei pooldanud ühinemislepingu muutmist vajades 2/3 liikmete hääli, mis ühtlasi tähendab, et kool selles hoones  jääb koolina tegutsema ka järgmisel õppeaastal,” sõnab Rõuge vallavolikogu esimees Aigar Kalk. Esimehe sõnul tuli volikogu otsusest haridus-ja teadusministeeriumile teada anda hiljemalt 1. aprilliks ja seda ka tehti. Samuti ütleb Kalk, et enamiku volikogu liikmete soov oli ühinemislepingu muutmisega luua Missos haridusmaastik teistel alustel, kuid eelnõu sisuga kõik volikogu liikmed nõus polnud.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD