Menu

Kinnistu omanikud tunnevad Väimelasse kanala rajamise vastu endiselt huvi

  • Kirjutas Heleri Lakur

Väimela elanik ja kanala rajamise vastane Jaan Haga on kindel, et kogukond on endiselt hiidkanala rajamise vastu. Foto: AIGAR NAGEL

Väimelasse kanala rajamise plaane ei ole arendajad kaugeltki mitte maha matnud, vaid on äraootaval seisukohal. Arendajad, kelleks olid OÜ Lõuna-Eesti Talumuna ja endine kinnistu omanik OÜ Jäneselaane, esitasid möödunud aastal kohtule kaebuse detailplaneeringu tühistamise kohta, ega nõustunud senise Võru vallavolikogu otsusega.

Praeguse kinnistu omaniku, Võhandu Põllumajanduse OÜ ja Põlvamaal Peri külas tegutseva ettevõtte ühised plaanid on tänasel päeval küll ebaselged, ent majandustegevuse laiendamiseks peavad nad Väimelas asuvaid kinnistuid ideaalseks.

Vald ka ootaval seisukohal

Sellegipoolest ei varja Võru vallavanem Kalmer Puusepp, et arendajad on oma jätkuvat huvi Pärna teel asuvate kinnistute arendamise vastu üles näidanud.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD